Podobné larpy

Události

Larpy autorů

Písek by Day: Haitagan LARP (2004)
Písek by Day: United (2005)
Písek by Day: Res publica (2005)
Země snů: Zlatá léta (2008)
Země snů: Rok ticha (2009)
Země snů: Sen ve stínech (2007)
Země snů [2006] (2006)
Písek by Demence (2005)
Písek by Day: Romance sněhu a krve (2006)
Písek by Day: Sbírka neštěstí (2006)
Písek by Day: Dluhy minulosti (2005)
Písek by Day: Stroj (2005)
Bitva o Pellenorská pole (2008) (2008)
Arkánum V (2013)
Hellcon 2001 (2001)
Arkánum (2009)
Noční hlídka 1 (2005) (2005)
Noční hlídka 2 (2006) (2006)
Noční hlídka 3 (2007) (2007)
Arkánum XII - Strom života (2022)
Arkánum IX. Road to Perdition (2017)
Arkánum X. Berlín 89 (2018)
Legendy: Do Podsvětí (2019)
Warhammer 2008 (2008)
smazat (2018)
Warhammer 2010 (2010)
Warhammer 2009 (2009)
Princův Gambit (2012)
Země Snů: Sen o Hříchu (2010)
Arkánum VII (2015)
Arkánum II: Až slunce zapadne (2010)
Válka s Angmarem (2019)
Belle Epoque (2019)
FK Perseus (2012)
Arkánum IV (2012)
Kostky Smrti (2014)
Arkánum III (2011)
Čistky (2019)
Příběhy divokých planet 2018 (Firefly) (2018)
Hlídky Pardubice (2011)
Tunguska (2018)
Arkánum VI (2014)
Příběhy ze světa zaklínače (2015)
Keltika (2016)
Kvest (2015)
Porta Rossa MDVII (2011)
ZKAPK XII (2011)
Orlov (2014)
Kmeny (2015)
Borograv (2012)
Čára (2018)
I speak only da Truth (2011)
Cave Canem (2015)
Matrix (2008)
Zusammen/Sami/Sudetenland (2017)
Příběhy Vikingů (2019)
Střepy Abeiru 4 (2023)
Vše nejlepší (2007)
Ardavské údolí 1462 (2010)
Pod Prahou (2020)
Příběhy Středozemě (2014)
Orlí marš (2022)
Nepřátelská země 2 - První výprava (2005)
Perunův stín (2009)
Bitva pěti armád [B5A, 2016] (2016)
Nepřátelská země 3 - Druhá výprava (2006)
Tábor (2008)
Tak Zpíval Listopad (2008)
Zpěvy Rytířské - Boj o Boletice (2022)
Střepy Abeiru: Stezky padlých (2015)
Příběhy Zapomenutých říší (2020)
Válka o Prsten 2016 (2016)
Obora 2P915 (2012)
Konec dějin...? (2014)
Střepy Abeiru (2011)
Smrtihlav (2014)
Zpěvy rytířské (2018)
Nepřátelská země 1 - Cizinec (2004)
ZKAPK XIII (2012)
Válka o Prsten: Hvozdy Ithilienu (2017)
Bitva pěti armád [B5A, 2017] (2017)
Matrix II (2010)
Válka o Prsten - Ústup z Minas Tirith (2018)
De la Bête (2013)
Konec dějin 2.0 (2019)
Příběhy ledu a ohně (2016)
Requiem: Reichskinder (2017)
Proti králi (2018)
Nepřátelská země 4 - Cesanovo rozcestí (2008)
Arkánum XI. Jeden svět nestačí (2019)
ZKAPK XV: Lotrovské halabulu (2014)
Zkapk XIV: Válka gangů (2013)
Ozvěny Nirnaeth (2019)
Legenda o Blackhill (2019)
Arkánum VIII (2016)
ZKAPK XVI: Invaze krutosti (2015)
Noc křížů (2021)
Konec dějin online (2020)
Legie: Sibiřský příběh (2014)
Kabaret (2022)
Příběhy Avalonu (2022)
Příběhy Averlandu (2017)
Střepy Abeiru: Krkavčí citadela (2013)
Dino larp (2017)
© 2013–2021 Larpová databáze   
Tým LD: Jakub Balhar • Michal Havelka • Petr Kuběnský • Filip Appl • Tomáš Felcman • Michal Kára